Kobieta Mama Rollercoaster Żona

Pomysł na prezent na Dzień Ojca – kupony dla taty do pobrania

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Dla zapominalskich – święto wypada już 23 czerwca. Jeśli głowisz się nad pomysłem na prezent dla swojego taty, to mam dla Ciebie małą propozycję. Sprawdź materiały, które dołączone są do tego artykułu. Być może rozwiązanie z biletami-voucherami dla taty przypadnie Ci do gustu :)

Tato, tato, co Ci dam?

To pytanie krąży nam w głowach co najmniej raz w roku. W tym śpieszę z rozwiązaniem. Proponowany przeze mnie prezent na Dzień Taty jest nietrudny do wykonania – właściwie wystarczy go wydrukować, wyciąć i ładnie spiąć lub związać sznurkiem. To upominek, którego nie kupisz w sklepie i taki, który odbiera się „na raty”. I właśnie dzięki temu jest praktyczny – to nie kubek, który będzie niepotrzebnie leżał albo nieprzeczytana książka. Załączony materiał będzie jak znalazł dla Twojego taty wtedy, gdy będzie chciał odpocząć, gdzieś wyjść albo znajdzie się w tarapatach.

Nie zapowiadam go już dłużej i załączam poniżej. Kupony są oczywiście za darmo.

Prezent na Dzień Ojca – kupony na czas wolny

Pomysł na prezent na Dzień Taty 23 czerwa

Prezent na zawołanie

Takich, wręczonych przez Ciebie biletów, tata może użyć w dowolnym czasie. Sam zadecyduje, kiedy chce wręczyć konkretny voucher Tobie czy innemu członkowi rodziny.

Na koniec chciałabym podrzucić Wam jeszcze kilka uwag technicznych, dotyczących przygotowania kuponów: zachęcam ciepło, byście takie bileciki wydrukowali na grubszym papierze. Wtedy będą wyglądać ładniej i będą trwalsze. Z ich lewej strony specjalnie założyłam nieco miejsca, tak by oczka zrobione dziurkaczem nie najechały na tekst. Możecie przeciągnąć przez nie jutowy sznurek lub wstążkę albo po prostu włożyć bilety luzem do ładnej koperty. To pomysł, który może też uratować Was, gdy o święcie taty przypomnicie sobie w ostatniej chwili, wtedy wystarczy kwadrans i voila – prezent na Dzień Ojca macie gotowy.

Jeśli przygotowane projekty Wam się podobały, przydały albo chcielibyście takich więcej – proszę dajcie znać w komentarzach. Wszystkie czytamy i cieszymy się za każdym razem, kiedy ktoś coś napisze.

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    15 pomysłów na prezenty dla wielbicieli kawy - Jak Zorganizować
    12 sierpnia 2018 at 15:43

    […] Coś dla taty […]

  • Napisz komentarz