Jak to zorganizować? Kobieta Mama

Kartka świąteczna DIY, kartka ze zdjęciem

Święta tuż tuż, a ja zamiast sprzątać świetnie bawię się z dziećmi. Tym razem własnoręcznie przygotowywaliśmy kartki świąteczne ze zdjęciem. To już ostatni dzwonek by wysłać kartki bożonarodzeniowe do rodziny i bliskich, dlatego zebrałam kilka pomysłów w tym artykule. Zapewniam kartka świąteczna diy to po pierwsze fajna zabawa, nie tylko dla maluchów ;), a po drugie taki handmade pobudzi twoją kreatywność.

1. Kartka ze zdjęciem diy

W pierwszym paragrafie pokażę wam pomysł mojej rodzinki, a w następnych znajdziecie znalezione przeze mnie inspiracje, które przypadły mi do gustu.

Kartka świąteczna ze zdjęciem to nasz tegoroczny pomysł. Zdjęcia wywołałam w wielkości 10 x 10 cm, czyli tak zwana insta fotka. Mój starszy syn odkrył „malowanie śniegu”. Klejem rysował obrazek, a następnie mąką poprószył klej, efekt jest zaskakująco śnieżny ;D i tak właśnie powstały śniegowe obrazki.

2. Brokatowa kartka świąteczna diy

Inna zabawa z klejem dała poniższy efekt. Czyż to nie jest piękne? Takie proste a takie ładne. Najpierw klej a następnie brokat. Pomysł i sposób wykonania zajdziecie na blogu www.kokoshka.pl.

Autor / zdjęcie pochodzi z: www.kokoshka.pl

3. Ho Ho Ho. Kartka świąteczna z reniferem diy

Pomocnicy Mikołaja nadlatują ;). Wystarczy wymoczyć paluszki całej rodzinki w farbce i odbić na kartce. Dorysować rogi i wysyłać. Pomysł znalazłam na blogu www.dekorujchwile.pl, dokładny opis wykonania znajdziecie tutaj.

Autor / zdjęcie pochodzi z: www.dekorujchwile.pl

4. Kartka świąteczna wycinanka

Są takie rzeczy, że jak je widzę to myślę ło matko ja tak nie potrafię. Potem widzę tutorial i myślę ło matko jakie to proste! I właśnie na blogu annasplace.pl zobaczycie jakie to proste, dlatego was serdecznie tam zapraszam.

Autor / zdjęcie pochodzi z: annasplace.pl

5. Kartka Świąteczna „Pan Miś”

Panu Misiowi trzeba zaprojektować sweterek, w czym pomogą skrawki papierów do pakowania prezentów lub kolorowe wzorzyste taśmy washi tape. Pomysłodawczynią jest Maja autorka bloga dzieciusiowo.pl, a te i inne inspiracje na świąteczne kartki z wykorzystaniem taśmy washi tape znajdziecie tu na blogu Mai: http://dzieciusiowo.pl/kartki-swiateczne-diy/. Ta kartka jest tak urocza, że chyba zdecyduję się ją jeszcze w tym roku zrobić jako etykietki do prezentów, albo jako własny papier na prezenty.

Autor / zdjęcie pochodzi z: dzieciusiowo.pl

6.  Karta świąteczna diy z choinką

Prosta kolorowa wyklejanka dla dzieci opisana na blogu dzieciakiwdomu.pl. Na stronie również do pobrania niezbędna szablony palet kolorów. Polecam, bo idealna dla maluchów.

Autor / zdjęcie pochodzi z: dzieciakiwdomu.pl

7.  Kartka z choinką ze wstążki

Bardzo pomysłowa kartka świąteczna wykonana przez autorkę bloga mamabalbinka.pl  <- w hiperłączu znajdziecie opis całego wykonania, ale zdjęcia mówią same za siebie.

Autor / zdjęcie pochodzi z: mamabalbinka.pl

8. Własnoręcznie rysowana kartka na święta

Z drugiej strony, po co się tak męczyć? Wystarczy wziąć flamaster i coś narysować. I uwierz ty też potrafisz tak rysować. Proste, a takie ładne wymyślone przez autorów bloga komodapomyslow.blogspot.com

Autor / zdjęcie pochodzi z: komodapomyslow.blogspot.com

9. Kartka świąteczna z bombkami diy

Tym razem inspiracja zagraniczna, pięknie wykonana kartka świąteczna z bombkami z guziczków lub papieru (ps. ja w zeszłym roku robiłam z serwetek). Do pobrania szablony, a wszystko na stronie www.eskaamakes.com

Autor / zdjęcie pochodzi z: www.eskaamakes.com

10. Wycinanka – prosta kartka diy

Znów zagraniczna inspiracja ale jest pięknie pokazane na stronie krok po kroku jak taką wycinankę zrobić :) i znów wydaje się trudne a jest takie proste! Wszystko na stronie www.pinjacolada.com 

Autor / zdjęcie pochodzi z:  www.pinjacolada.com

11. Nowoczesna i designerska kartka świąteczna diy

Emily z bloga www.thesweetbeastblog.com stworzyła kartki świąteczne w stylu glamur. Po pierwsze stylowe, po drugie sprytne – pod choinką znajdują się życzenia, a po trzecie banalnie proste. Sposób wykonania znajdziecie w podanym hiperłączu, gdzie autorka krok po kroku pokazuje jak stworzyła te małe eleganckie cudeńka.

Autor / zdjęcie pochodzi z:  www.thesweetbeastblog.com


Coś was zainspirowało? Macie więcej pomysłów na kartki świąteczne diy? Jeśli tak to po pierwsze zostawcie komentarz a po drugie polubcie nasz fan page na facebooku i instagramie ;)

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz