O nas

Piszą dla Ciebie trzy kobiety, każda inna, każda na innym etapie życia, każda po swojemu. Łączy nas nie tylko przyjaźń, ale także chęć podzielenia się z Tobą naszymi pomysłami, przemyśleniami i doświadczeniem.

Asia

Asia redaktor jakzorganizowacpl

„Zapalona podróżniczka terenów dzikich i nie zdeptanych przez turystów. Niestraszne jej polowe warunki i długie wyprawy – to na nich, podążając odważnie własnymi szlakami, czuje się najlepiej. Widzi piękno w czystej naturze.”

Emilka o Asi

„Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą, cechuje ją pomysłowe i skuteczne podejścia do podopiecznych. Z zamiłowania śpiewa i prowadzi zdrowy styl życia. Jest pełna zrozumienia. Troszczy się o innych i pomaga im znaleźć miejsce dla siebie. Ma w sobie dużo mądrości.”

Ania o Asi

Ania

Ania redaktor jakzorganizowac.pl
„Wulkan energii. Jest pomysłowa, żywiołowa, odważna. Potrafi zgrabnie balansować pomiędzy wieloma obowiązkami i godzić zadania matki, żony i eksperta w dziedzinie marketingu.”

Emilka o Ani

„Projektant, nadzorca i budowniczy swojego domu i rodziny a także przyszłości swoich dzieci.”

Asia o Ani

 

 

Emilka

Emilka redaktor jakzorganizowacpl

„Potrafi zrobić z rzeczy banalnych, rzeczy niezwykłe. Z przeciętnej chwili, niezapomniane wspomnienie. Pełna inwencji organizatorka eventów i konferencji, a także kreatywna copywriterka. Po godzinach miłośniczka handmade, gier komputerowych i kociej sierści. Zafascynowana Japonią.”

Ania o Emilce

„Potrafi malować słowem, wkręca w swój świat. Kiedy coś robi oddaje się temu bez reszty. Pełna pasji, człowiek o wielkim sercu, romantycznej duszy i niezwykłej wrażliwości.”

Asia o Emilce

 

Jeśli także i Ty chcesz podzielić się na łamach strony www.jakzorganizowac.pl swoim pomysłem na to jak coś zorganizować napisz do nas na jakzorganizowac@gmail.com